Haber Detayı
25 Şubat 2020 - Salı 11:43
 
Çat Belediyesi Karla Mücadelede 7/24 Çalışıyor
ERZURUMŞEHİR/Çat Belediyesi karla mücadele ekipleri dün akşam saatlerinde yoğunlaşan kar yağışı nedeniyle teyakkuza geçti.
İLÇELER Haberi
Çat Belediyesi Karla Mücadelede 7/24 Çalışıyor

Belediye karla mücadele ekibi gece saatlerinden itibaren kar yağışının meydana getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırmak ve sorumluluk alanındaki kırsal mahallelerde ulaşımın aksamadan yürütülmesi adına aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyor. Kar kalınlığının yer yer 3 metreye kadar eriştiği Çat’ta belediye ekiplerinin aralıksız çalışması vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. 

Karla mücadele çalışmalarını bizzat koordine eden Çat Belediye Başkanı Melik YAŞAR; “Kışın biz evimizde penceremizi bile açamazken arkadaşlarımız karda fırtınada tipide çalışmalarını yürütüyorlar. Vatandaşlarımızın zorlu kış şartlarından olumsuz etkilenmemesi için Belediye ekiplerimizin 7/24 mesaiye hazır olduğunu bildirmek isterim. Gerek kar kalınlığının 3 metreye kadar ulaştığı kırsal mahallelerimizde gerekse ilçe merkezinde yorulmadan emek sarf eden çalışma arkadaşlarıma özverili çalışmalardan ötürü teşekkür ediyorum.  Yakın zamanda belediyemiz araç parkına kazandırdığımız araçlar ve iş makinesi de karla mücadele çalışmalarımıza katkı sağlamıştır. İnşallah önümüzdeki günlerde vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak adına iş makinesi parkımızı daha da büyüteceğiz.” dedi. 

Kaynak: (ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ) - ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ Editör:
Etiketler: Çat, Belediyesi, Karla, Mücadelede, 7/24, Çalışıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir